KAMILA I JASON

Współpraca z dziewczynami była świetna! Pełen profesjonalizm, a zarazem bardzo luźna atmosfera. Od samego początku wiedzieliśmy jaka długość filmu chcemy, a w tym przedziale czasowym, dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. Ekipa wybrała całą esencję z całego dnia i wieczoru. Naprawde wlozyly w to duzo trudu, pracy i zaangazowania, a oglądanie filmu to jak przeżywanie tego dnia na nowo. Z uśmiechami od ucha do ucha, ze łzami wzruszenia, po bezkresna radość...
Piękna pamiątka na całe życie! Dziekujemy i polecamy ARTefakt RECords Wszystkim z całego serca!
K&J

OPINIE MŁODYCH PAR

OLA I ADRIAN

Z całego serca polecam współpracę z dziewczynami. Wybór usług Artefact Records okazał się strzałem w 10! Dziewczyny są bardzo profesjonalne a przy tym stwarzają sympatyczną oraz luźną atmosferę, która w takim stresującym dniu jakim jest dzień ślubu jest niezwykle pomocne. Teledysk oraz film zmontowany fenomenalnie, dziewczyny mają ogromne wyczucie gustu i smaku począwszy od montażu po wybór ścieżki dźwiękowej do filmu. Dzięki Wam mamy przepiękną pamiątkę, do której aż przyjemnie się wraca. Po otrzymaniu gotowego teledysku oglądaliśmy go z mężem po kilka razy bo tak nam się podobał. Wielkim plusem jest to, że dziewczyny są dwie zatem ważne momenty były uchwycane z różnych perspektyw dzięki temu film jest dynamiczny i bardzo przyjemnie się go ogląda. Szapo ba!

MARTA I EMIL

Z całego serducha dziękujemy dziewczyną za piękny teledysk oraz film weselny! dzięki nim mogliśmy zobaczyć nasze prawdziwe emocje w tym ważnym dla nas dniu, oglądanie doprowadziło do wzruszenia a to dzięki temu, że dziewczyny są bardzo dokładne i profesjonalne. W dzień nagrywania stworzyły super luźna atmosferę . kontakt z dziewczynami super! Dlatego bez wahania polecamy Artefakt Records!

PATRYCJA I MATEUSZ

Wraz z mężem z całego serca polecamy Artefakt Records!! Potrafią stworzyć przemiłą atmosferę. Jesteśmy zachwyceni teledyskiem oraz filmem. Dziewczyny idealnie uwieczniły najpiękniejszy dzień naszego życia. Dzięki nim mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. Świetnie dobrana muzyka i najważniejsze chwile i momenty. Wyszło wspaniale. Jeszcze raz mocno dziękujemy i polecamy.

 

KONTAKT

Telefon: +48 502271275

E-mail: artefaktrecords@gmail.com

Wyślij!
Wyślij!
Wiadomość wysłana
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!